Pazar , Mart 18 2018
reklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklam
Ana Sayfa / Genel / Önce gözaltına alındı, sonra serbest bırakıldı

Önce gözaltına alındı, sonra serbest bırakıldı

Tiyatro sanatçısı Nurseli İdiz, İstanbul’da polise mukavemet suçundan hakkında açılan dava ile ilgili İzmir’de gözaltına alındı. Adnan Menderes Havalimanı’nda gözaltına alındıktan sonra SEGBİS sistemiyle ifade vermek için İzmir Adliyesi’ne götürülen İdiz, 27’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim önüne çıktı. İdiz, daha sonra serbest bırakıldı.

Konuşla ilgili açıklama yapan Nurseli İdiz, “İstanbul’da polise mukavemet suçundan hakkımda açılan davada ifade vermediğim için gözaltına alındım. Gözaltına alındıktan sonra polisler tarafından İzmir Adliye Sarayı’na getirildim. Burada 2 saat beklemeden sonra hakim önüne çıktım. Hakim, polise mukavemet nedeniyle hakkımda yakalama kararı olmadığını, sadece İstanbul Adli Tıp’ta bulunan dosya ile ilgili ifade vermem gerektiğini söyledi. Ben de süre verilmesi durumunda ifade vermeye gideceğimi söyledim. Hakim bir haftalık süre verdikten sonra polis tarafından serbest bırakıldım” dedi.
İZMİR (DHA)

reklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklamreklam

Hakkında

İlginizi Çekebilir

Hindistan’da doktorlar dünyanın ‘en büyük’ beyin tümörünü

1,8 kiloluk tümörün Mumbai kentindeki Nair Hastanesi'nde 14 Şubat günü 7 saat süren bir operasyonla çıkarıldığı açıklandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Wordpress Temaları